İnsan Kaynakları Politikamız

Kurumumuzda insan faktörü, başarıyı oluşturan temel öğelerden biri olarak görülmektedir. Bu doğrultuda, yerleştirilecek pozisyona uygun eğitim almış, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adayların işe alınması sağlanmaktadır.

Bu yetkinliklere ek olarak, yerleştirilecek personelin öğrenmeye açık, dürüst, takım çalışmasını gerçekleştirebilecek olması gibi niteliklere sahip olması da aranmaktadır. Kurumumuzda başarılı personel; uzun süreli çalışan, firmamızda tutunan personel olarak görülmektedir.
     
  Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz

Şirketimize yapılan iş başvuruları bilgi bankamızda saklanmakta, personel ihtiyacı ortaya çıktığında bu başvurular incelenerek, açık olan pozisyona uygun adaylar, şahsen görüşmeye çağrılmaktadır. Başarılı olan aday, işe başlamadan önce, şirket politikalarını ve iş ortamını tanıyarak uyum sağlaması amacıyla oryantasyona tabi tutulmaktadır.

Alaybeyi; çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimine büyük önem vermekte olup, tüm çalışanlarını sürekli gelişim ve değişim konusunda motive etmeyi, desteklemeyi sorumluluk edinmiştir.
 
 
 
Alaybeyi Kariyer © 2010 | Destek: alaybeyi@alaybeyi.com.tr